_MG_0494-1_edited.jpg

Rozwiń skrzydła Kreatywności

Umów się na Konsultacje Kreatywne i przekonaj się dokąd zaprowadzi Cię Twoja kreatywność.


W ciągu 2 dni, w 90 minut przeanalizujemy Twoją sytuację i odkryjemy wspólnie to, czego naprawdę potrzebujesz, żeby Twoje plany ruszyły z miejsca i nabrały rozpędu.

Nauczysz się działać mądrzej, szybciej i w 100% kreatywnie. Rozwiniesz skrzydła i dowiesz się, co możesz zmienić, żeby Twoja kreatywność zaczęła przynosić najlepsze możliwe efekty.

Konsultacje Kreatywne to aż dwa spotkania, które trwają w sumie 90 minut

- dowiesz się z nich, co blokuje Twoje plany i powstrzymuje Cię przed realizacją Twoich najlepszych pomysłów


- poznasz przyczyny Twoich problemów i blokad kreatywnych


- sprawdzisz siłę Twoich przekonań oraz nawyków i wspólnie zastanowimy się, jak można je zmienić


- określisz poziom Twojego przywiązania do perfekcjonizmu i dowiesz, jak sobie z nim radzić

- zobaczysz, jak bardzo Twoją relację z kreatywnością zaburzają takie czynniki, jak skromność oraz poczucie winy


- skupisz się na tym, jak możesz poprawić swoją organizację czasu


- dojdziesz do tego, gdzie tkwi problem w Twoim pojmowaniu wartości własnych pomysłów


- popracujesz nad Twoją relacją z wewnętrznym krytykiem i nauczysz się, jak dojść z nim do porozumienia

Dla kogo powstały Konsultacje Kreatywne

12.png

Dla copywritterów, graphic designerów, pracowników reklamy, a także innych przedstawicieli branży kreatywnej


11.png

Dla artystów, pisarzy, muzyków, a także innych osób, które zawodowo, lub hobbystycznie zajmują się szeroko rozumianą twórczością

 

16.png

Dla biznesmenów, właścicieli firm, sprzedwców oraz wszystkich, którzy pragną zrealizować swój najlepszy pomysł i pokazać go światu.

Kuba_Luka_1800x1800.png

Poznajmy się

Witaj! Miło Cię poznać! Nazywam się Kuba Łuka. Pomagam innym rozwijać kreatywność. Jestem doktorem nauk o kulturze, twórcą, producentem muzycznym, wykładowcą, specjalistą z zakresu kreatywności, a także autorem książki „Halo! tu kreatywność”.Zawodowo angażuję się w równym stopniu w projekty artystyczne, jak i komercyjne oraz reklamowe. Współpracowałem kreatywnie z telewizjami, agencjami, artystami, a także z takimi markami i instytucjami, jak: Allegro, Maspex, Woolite, Industriada, czy Lubella.

Projekty kreatywne tworzone z moim udziałem były prezentowane publiczności w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych, Francji, Belgii, Bułgarii, Czechach, Słowacji i Portugalii. W trakcie blisko 20 lat pracy kreatywnej zebrałem doświadczenie, którym teraz dzielę się z Tobą.

Szczegóły i cena konsultacji

- Konsultacje Kreatywne to dwa indywidualne, 45-minutowe spotkania on-line (w sumie 90 minut, podzielone na dwa dni) za pośrednictwem komunikatora (Zoom, WhatsUp) lub telefonu.


- pierwsze 45 minut konsultacji poświęcam na wysłuchanie Ciebie, zgłębienie Twojego problemu, w celu przygotowania spersonalizowanego, skutecznego rozwiązania


- drugie 45 minut (kolejnego dnia) poświęcone jest na odnalezienie indywidualnych, spersonalizowanych rozwiązań, które pomogą Ci zmierzyć się , z problemem, z którym się do mnie zwracasz

- dodatkowo po konsultacjach otrzymasz w prezencie egzemplarz książki „Halo! Tu kreatywność” podpisany imiennie przeze mnie, a więc przez autora.


- Za wszystko (2 spotkania po 45 minut + książka) tylko do końca września 2021 zapłacisz promocyjną cenę 599 złotych, zamiast standardowej kwoty 999 złotych. W cenie zawarty jest podatek VAT, a także koszt wysyłki książki, którą otrzymasz w prezencie, tak więc nie musisz obawiać się, że do ceny zostaną doliczone jakiekolwiek dodatkowe opłaty. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

Sprawdź, co kupujesz, zanim podejmiesz decyzję.

Skorzystaj z bezpłatnej rozmowy

To jasne, że nikt nie lubi kupować w ciemno. Dlatego przed konsultacjami proponuję Ci bezpłatnie 15 minut niezobowiązującej rozmowy telefonicznej ze mną, w terminie dogodnym dla obu stron.

 

Zależy mi na tym, żebyśmy poznali się, zanim zdecydujesz się zapłacić pieniądze za Konsultacje Kreatywne.

 

Twój numer oraz e-mail nie zostaną zapisane w żadnej bazie kontaktów, więc nie musisz się o nic obawiać. Wypełnij formularz, a ja skontaktuję się z Tobą niebawem i umówimy się na próbną rozmowę.

Dziękuję za przesłanie formularza!

Odezwę się niebawem!